If you can not read this email in Persian, please click here.

 


خبرنامه شماره 24 روند تازه(OurIRAN) - ویژه نوروز 1393


به بیست و چهارمین خبرنامه شرکت روند تازه (ویژه نوروز 1393) خوش آمدید. در این خبرنامه مروری خواهیم داشت به آنچه در سال پیشین گذشت و آنچه در سال جدید روی خواهد داد.

دیتا سنتر ایران
در سال گذشته شاهد راه اندازی مرکز عملیات شبکه (NOC) و call center جدید روند تازه در دیتا سنتر ایران بودیم. همچنین سیستم مانیتورینگ جدید ایران راه اندازی شد و این امکان برای استفاده کنندگان از سرویس های روند تازه فراهم شد تا از هر گونه اختلال در سیستم خود توسط پیامک آگاه شوند. پهنای باند دیتا سنتر به 1Gb/sافزایش یافت و چند لینک مایکرو ویو جدید نیز جهت پشتیبانی از بستر فیبر نوری موجود راه اندازی شد. همچنین نسل هشتم سرورهای HP وارد دیتا سنتر شد و در اختیار مشترکین قرار گرفت.

دیتا سنتر کانادا
در سال 92 شرکت روند تازه اقدام به ساخت دیتا سنتر جدیدی برای سرورهای کانادا کرد تا صدها سرور موجود در یک دیتا سنتر مجتمع شوند. طبق برنامه تنظیمی، در اواسط سال 93 دیتا سنتر جدید به بهره برداری می رسد و به تدریج سرورها به این دیتاسنتر منتقل خواهند شد. دیتا سنتر جدید مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی طراحی شده و در حال ساخت است.

سرویس های میزبانی کانادا
سرویس های میزبانی ویندوز و لینوکس کانادا به عنوان قدیمی ترین خدمت شرکت روند تازه، همچنان ارائه دهنده هزاران سایت کوچک و بزرک هستند. استفاده از سرورهای مجزا برای هر سرویس (اعم از دیتا بیس، وب سرور، میل سرور و ...) موجب شده است تا شاهد بهره وری مناسب سایت ها و سرویس های مشترکین محترم باشیم. در همین راستا چند سرور جدید به مجموعه میزبانی اضافه شدند و عملیات ارتقای سرورهای قبلی نیز با موفقیت و بدون بروز وقفه در سرویس مشترکین به انجام رسید.

سرویس های میزبانی ایران
در سال 1392 سرویس های میزبانی ویندوز ایران به ابر اینترنتی منتقل شدند و سرویس های جدید ایمیل و دیتا بیس راه اندازی شدند تا شاهد بهبود کارآیی سرویس های میزبانی در حد استانداردهای بین المللی باشیم. در بخش میزبانی لینوکس، مجموعه جدیدی با کنترل پنل Plesk در ابر اینترنتی دیتا سنتر ایران راه اندازی شد تا پاسخگویی متقاضیان این سرویس باشد.

بلاگفا
بلاگفا به عنوان پربازدید ترین سایت ایرانی دنیا در سال 1392 نیز با میزبانی روند تازه برقرار بود و موفق شد به رتبه جهانی 138 برسد. شرکت روند تازه تازه افتخار دارد که علاوه بر میزبانی بلاگفا، هزاران سایت پر بازدید دیگر همچون خبرگزاری ها، روزنامه ها و ... را نیز میزبانی می کند.

ایرانیک (IraNIC.com)
سرویس ایرانیک شرکت روند تازه که پورتال دامنه های ir. است، در سال 1392 به آمار خوبی در ثبت و تمدید دامنه های ir. برای مشترکین ایرانی و خارجی دست یافت. همچین سرویس ثبت، تمدید، whois و ... که از طریق سامانه پیامکی ایرانیک انجام می پذیرد، مورد توجه بسیاری از مشترکین قرار گرفت.

مشتری مداری
مهمترین برنامه شرکت روند تازه در سال 1393 ، ارتقای مشتری مداری در مجموعه شرکت و تسهیل امور مشترکین محترم است. به همین منظور سند مشتری مداری شرکت تدوین شده و در حال پیاده سازی است. امیدواریم که بتوانیم همچون 15 سال گذشته، افتخار همراهی شما دوستان عزیز را داشته باشیم.
Our email messages are intended to keep you informed of new services as they become available. As the subscriber of Ouriran we need to send this this email to keep you updated about our system. If you do not wish to review future emails, you may unsubscribe from this list.