If you can not read this email in Persian, please click here.

 


خبرنامه شرکت روند تازه


به بیست و دومین خبرنامه شرکت روند تازه خوش آمدید. در این خبرنامه از جدیدترین رویدادها و برنامه های شرکت مطلع خواهید شد.

راه اندازی سیستم پیامک
در طول هفته های گذشته سیستم پیامک شرکت روند تازه به بهره برداری رسید. بدین ترتیب مشترکین محترم می توانند در مواقع ضروری با ارسال پیامک به شماره 3000-39-2700 با بخش پشتیبانی شرکت روند تازه ارتباط برقرار کنند. نظر به اینکه بزودی کلیه اطلاعات مربوط به سرویس از قبیل انقضای دامنه یااشتراک، سرویس های دوره ای و اطلاع رسانی های فوری از این طریق انجام خواهد پذیرفت، از مشترکین محترم خواهشمندیم که هر چه زودتر نسبت به تصحیح و یا بروز رسانی اطلاعات شماره همراه خود اقدام فرمایند.

استقبال گسترده از پورتال ایرانیک
IraNIC.com در طول فعالیت یکساله خود شاهد استقبال گسترده مخاطبین بوده است و چندین هزار دامنه ir. در این پورتال جامع ثبت شده اند. در این پورتال تمامی امور مربوط به ثبت ، تمدید و مدیریت دامنه های ir. به صورت کاملا خودکار و با کمترین هزینه ممکن انجام می گیرد. همچنین امکان قراردادن صفحه های در دست ساخت و ارجاع آدرس به سایت دیگر کاملا رایگان است.

راه اندازی سرورهای جدید لینوکس
با توجه با استقبال کم نظیری که این روزها از میزبانی لینوکس روند تازه در کانادا به عمل آمده است، در ماه گذشته سرورهای جدیدی راه اندازی شد تا کیفیت بهتری را در ارائه خدمات به مشترکین شاهد باشیم. لازم به ذکر است که سرورهای جدید از آخرین نسخه cPanel به همراه PHP5 , My SQL5 و Fantastico استفاده می کنند.

استقبال گسترده از سرویس های SQL2008
با وجود گذشت زمان کوتاهی از میزبانی SQL2008 ، تعداد زیادی از مشترکین از این سرویس استفاده می کنند. لازم به ذکر است که این سرویس علاوه بر کانادا در ایران نیز راه اندازی شده است.

سرورهای جدید میزبانی در ایران
با توجه به گسترش روزافزون استفاده از میزبانی سایت ها در داخل ایران که فراتر از پیش بینی های اولیه ما بوده است، در طول ماه گذشته چند دستگاه سرور جدید برای این امر راه اندازی شد.

ارتقای کنترل پنل HELM
در طول ماه گذشته کنترل پنل Helm مربوط به میزبانی ویندوز در ایران و کانادا به آخرین نسخه شرکت Paralles ارتقاء یافت.
امکان استفاده از ASP.Net Version4 و IIS 7.5 هم اینک از طریق این کنترل پنل برقرار است.
Our email messages are intended to keep you informed of new services as they become available. As the subscriber of Ouriran we need to send this this email to keep you updated about our system. If you do not wish to review future emails, you may unsubscribe from this list.