If you can not read this email in Persian, please click here.

 


خبرنامه شرکت روند تازه


به اولین خبرنامه روند تازه در سال 1389 خوش آمدید. برگزاری نمایشگاه الکامپ شانزدهم برای ما فرصتی را فراهم کرد تا ضمن دعوت از شما برای بازدید از غرفه شرکت، به معرفی سرویس ها و امکانات جدید روند تازه و مرور اخبار و رویدادها بپردازیم.

افتتاح رسمی سایت IraNIC.com
ایرانیک خدمتی جدید از شرکت روند تازه برای ثبت و تمدید آن لاین دامنه های .ir با استفاده از کارت های عضو شتاب است. شما می توانید علاوه بر ثبت یا تمدید دامنه های .ir خود با قیمت استثنایی 5000 تومان ، از امکانات منحصر به فرد و رایگان دیگری هم استفاده بفرمایید. با تلاش کارشناسان شرکت روند تازه، اینک شما می توانید در ایرانیک دامنه های .ir خود را مدیریت نمایید، برای این دامنه ها صفحه در حال ساخت بگذارید ، آن را به هر آدرسی Forward کنید و یا برای فروش معرفی کنید. همچنین شما می توانید DNS Manager رایگان داشته باشید و سیستم آدرس دهی مخصوص به خود را داشته باشید.

شرکت در نمایشگاه الکامپ شانزدهم
روند تازه به روال سال های گذشته، امسال نیز در نمایشگاه الکامپ شرکت کرده است. امسال نیز مدیران و پرسنل روند تازه در نمایشگاه حضور خواهند یافت و از نزدیک پذیرای مراجعین محترم خواهند بود. نمایشگاه الکامپ شانزدهم از دوشنبه هفدهم لغایت پنج شنبه بیستم آبان ماه جاری از ساعت 9 الی 16 برگزار خواهد شد. امسال روند تازه در سالن 41، غرفه 19 مستقر شده است.

سرویس دهی SQL2008 در میزبانی اشتراکی ویندوز(Hosting)
مدتی است که سرویس دهی MS SQL Server 2008 نیز در کنار SQL2005 و SQL2000 برای مشترکین سرویس های میزبانی وب (ویندوز) آغاز شده است. خاطرنشان می شود که چون همیشه، روند تازه در ارایه سرویس های خود از نرم افزارهای دارای مجوز (Fully Licensed Software) استفاده می کند و در این مورد نیز برای اطمینان مشترکین محترم ، علاوه بر تهیه مجوز نرم افزار، از یکی از بهترین سرورهای موجود برای ارایه این سرویس استفاده کرده است.

بسته های جدید میزبانی در ایران
با توجه به گسترش سریع سرویس های روند تازه در ایران (میزبانی وب ، سرورهای اختصاصی و مجازی) و با درخواست تعدادی از مشترکین محترم، دو بسته جدید میزبانی وب به نام های سبلان و زاگرس در میزبانی ایرانی (ویندوز و لینوکس) اضافه شدند که ظرف همین مدت کوتاه مورد توجه قرار گفته اند.
Our email messages are intended to keep you informed of new services as they become available. As the subscriber of Ouriran we need to send this this email to keep you updated about our system. If you do not wish to review future emails, you may unsubscribe from this list.