If you can not read this email in Persian, please click here.

 

شماره 2 - 2005

    

باشد که بتوانيم تفاوتی ایجاد کنيم تا شايد  لبخندی بر لبی بنشانیم .

 

سال نو شمسی بر شما مبارک باد.

 

به دومين شماره سال 2005 و اولين شماره سال ۱۳۸۴ خوش آمديد . عيد بر شما مبارک و ايامتان به کام باد.  اميدواريم که سال خوبی را پشت سر گذاشته باشید و سالی بهتر از هر سال را برايتان آرزو ميکنیم.  اين مناسبت را به فال نيک میگريم و برنامه های ماه فرودین Ouriran را خدمتتان عرضه ميکنيم .

 

۱ - از روز گذشته در سرویس Webmail تغییرات مثبتی ایجاد شده است و صفحات با حدود ۰۵٪ سرعت بیشتر Load میشوند .

۲ - در این ماه تغییرات اساسی را در سییستم FTP مشاهده خواهیم کرد.  امکان مدیریت اکانت های FTP متعدد  با کنترل بیشتر و تعیین سطع دسترسی به شاخه های مختلف و اکانت های متعدد برای Subdomain ها و افزودن FTP Over SSL برای امن کردن ارتباط های FTP

۳ - افزایش ۵ برابری حجم میل باکس های Email.

۴ - تغییرات جزیی دیگر در کنترل پنل .

 

پرسش متداول و توضیح ضروری

آیا میتوانیم از Component  های ASP  برای فرستادن خبرنامه به مشتریان خود استفاده کنیم ؟

خیر . Component های میل ASP نصب شده در سرور هیچ کدام برای  Mass Mailing منظور نشده اند وهدف از انها ایجاد امکان فرستادن ایمل های Real Time از برنامه های تحت وب  میباشد . در صورت استفاده یک سایت از این سرویس برای فرستادن ایميل به تعداد گیرنده های زیاد ، میل سرور موجود در وب سرور مجبور به Queue کردن آن نامه ها میشود و در این صورت این سرویس برای مشترکین دیگر روی این سرور به صورت Real Time کار نخواهد کرد. این شرکت فرستادن تعداد بالای ۰۵ ایمیل  از ASP Compnent ها در فواصل کوتاه را معادل فرستادن Spam دانسته و سرویس آن یک سایت را به سرعت قطع میکند .  همانطور که در قراردادهای این شرکت ذکر شده است تشخیص این موضوع مطلقا بر عهده شرکت میباشد  .  مسلما این امر  برای حفظ کیفیت مطلوب برای همه مشتریان بر روی یک سرور الزامی است . اگر نیازی به فرستادن خبرنامه به تعداد زیادی دارید میتوانید از سرویس های Mailing List استفاده کنید .

 

 
   

 

سرویسهاي ویژه                                                          

1- افزایش RAM به ۲ برابر برای مشتریان جدید سرویس سرورهای اختصاصی.                   

2-  برای تمام متقاضیان سرویس SSL  در این ماه هزینه نصب دریافت نمیشود، شما میتوانید فقط با 70,000 تومان برای سایت خود SSL تهیه نمایید .

 

                                          اين قيمت فقط تا  ۱ ارديبهشت ماه اعتبار دارد

All domain name registrations are subject to the terms of our Services Agreement, located here.

Our email messages are intended to keep you informed of new promotions and services as they become available. As the subscriber of ouriran we need to send this this newsletter to keep you updated about our system.

ارزيابي مطالب مورد اشاره در اين خبرنامه    

   خوب   متوسط     ضعيف