English     درباره ما   صفحه اصلی   پورتال پشتیبانی   تماس با ما  

 
  
سرویس های ایران
سرور های اختصاصی
سرور های مجازی
میزبانی وب سایت - ویندوز
میزبانی وب سایت - لینوکس
اجاره فضای دیتا سنتر
خدمات دامنه های ir.
سرویس های کانادا
سرور های اختصاصی
سرور های مجازی
میزبانی وب سایت - ویندوز
میزبانی وب سایت - لینوکس
خدمات دامنه اینترنتی
گواهینامه های SSLمیزبانی سرور در دیتا سنتر ایران

اگر شما سروری دارید که می خواهید در اینترنت به سرویس دهی بپردازد، می توانید سرور خود را در دیتاسنتر روند تازه قرار دهید تا از مزایای استفاده از یک دیتا سنتر بهره مند شوید. تامین برق بدون وقفه، تهویه، شبکه را ما انجام می دهیم و مدیریت سرور را خودتان انجام خواهید دهید. ضمن اینکه امکان دسترسی فیزیکی به سرور را نیز خواهید داشت.

دیتا سنتر
دیتا سنتر روند تازه در قلب اداری تهران واقع شده است. دیتا سنتر از طریق 12 رشته فیبر نوری به شبکه فیبر نوری ایران متصل است، ضمن اینکه ارتباطات پشتیبان بیسیم نیز از فراز دکل دیتاسنتر به مراکز مختلف متصل هستند. دیتاسنتر دارای سیستم های پیشرفته برق اضطراری (UPS)و دیزل ژنراتور می باشد که به صورت بلاوقفه حداقل تا 48 ساعت کلیه سیستم های رایانه ای و تهویه ای را خارج از شبکه برق تهران برقرار نگاه می دارد.

امنیت فیزیکی دیتا سنتر

در ساخت ساختمان و راه اندازی دیتاسنتر، مقوله امنیت در اولویت بوده است. سیستم های مدرن پایش محیطی به صورت Dual در نظر گرفته شده است. تردد به دیتا سنتر فقط از طریق سنسور اثر انگشت امکانپذیر می باشد. کلیه ترددها توسط 2 سیستم کاملا مستقل دوربین های مدار بسته پیشرفته پایش و ثبت می شود. درها مجهز به سنسور مخصوص کنترل وضعیت می باشد و با سیستم دوربین های مدار بسته مجتمع شده است. همچنین سیستم های پایش دما، رطوبت، دود، نشتی آب و ... هر گونه واقعه غیر عادی را فورا به روش های مختلف اعلان می کنند.


کنترل عملکرد شبکه
با استفاده از استاندارد SNMP ، تمام تجهیزات اعم از مسیریاب ها، سویچ ها، سیستم های UPS و کلیه سرورها، همینطور برق ، عوامل محیطی، موقعیت ژنراتورها و اتصالات شبکه به صورت 24 ساعته مانیتور و کنترل می شوند. سیستم های مانیتورینگ اختصاصی شرکت روند تازه، به صورت همزمان کلیه تجهیزات و سرورهای روند تازه را در تمام نقاط دنیا به صورت مجتمع پایش می کنند.

تجهیزات
در تجهیز دیتا سنتر، از برترین برندهای معتبر دنیا استفاده شده است. در تجهیزات Passive ، سیستم های پایش محیطی و توزیع برق از برند APC استفاده شده است و در تجهیزات Active انحصارا از برندهای CISCO، Fortigate، DELLو HP استفاده می شود.


تعرفه های میزبانی سرور

فضا بر حسب U ترافیک پایه درگاه برق آمپراژ برق هزینه ماهیانه (ریال)
1 یونیت (تک سرور) 100 گیگابایت 1 پورت 1 آمپر 1.250.000 ریال
20 یونیت (نصف رک) 100 گیگابایت 8 پورت 10 آمپر 11.000.000 ریال
40 یونیت (تمام رک) 100 گیگابایت 8 پورت 15 آمپر 18.000.000 ریال


هزینه هر 100 گیگابایت ترافیک اضافی 250.000 ریال است.
هزینه هر 1 مگابیت پهنای باند اختصاصی ماهیانه 3.000.000 ریال است.
هزینه هر آمپر جریان اضافی ماهیانه 300.000 ریال است.
هزینه هر پورت Switch PDU اضافی ماهیانه 150.000 ریال است.
هزینه هر یونیت اضافی برای دستگاههای غیر از سرور مبنا، ماهیانه 400.000 ریال محاسبه می شود.

برای سفارش می توانید با ما از طریق [email protected] به بخش فروش یا تماس با شماره تلفن 26401650 ارتباط برقرار نمایید.

 

 

 

 

 

 
 
شرکت روند تازه ۱۳۷۷ - ۱۳۹۵
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است