English     درباره ما   صفحه اصلی   پورتال پشتیبانی   تماس با ما  

 
  
سرویس های ایران
سرور های اختصاصی
سرور های مجازی
میزبانی وب سایت - ویندوز
میزبانی وب سایت - لینوکس
اجاره فضای دیتا سنتر
خدمات دامنه های ir.
سرویس های بین المللی
سرور های اختصاصی - کانادا
خدمات دامنه اینترنتی
گواهینامه های SSLدرخواست ثبت دامنه جدید - قدم 1

 

برای داشتن یک وب سایت در اینترنت قدم اول ثبت یک یا چند نام دامنه اینترنتی www.yourname.com میباشد . برای اینکار و در قدم اول اسم دلخواه خود را وارد کنید تاوب سایت ما چک کند که آیا آن نام در اینترنت موجود است یا اینکه فرد یا شرکت دیگری قبل از شما اقدام به گرفتن آن کرده است.

در صورتی که اسم انتخابی شما آزاد باشد، شما به دو روش می توانید این دامنه را ثبت نمایید:
1- پرداخت به صورت آن لاین و با استفاده از کارتهای عضو شبکه شتاب: در این حالت دامنه مورد نظر شما بلافاصله ثبت خواهد شد. هزینه مربوطه برای ثبت یکساله دامنه های com, .net, .biz, .info, .org. مبلغ 315000 ریال با احتساب مالیات بر ارزش مربوطه می باشد.
2- پرداخت به صورت آفلاین و واریز وجه به حساب بانکی: شما می توانید مبلغ پایه 357000 ریال بابت یک سال ثبت دامنه های com, .net, .biz, .info, .org. به حساب شرکت روند تازه واریز فرمایید و فیش آن را به همراه کپی کارت ملی خود به شرکت روند تازه فکس فرمایید و یا به صورت حضوری تحویل فرمایید تا نسبت به ثبت آن اقدام شود.
برای سایر دامنه ها و یا زمان بیشتر ثبت دامنه، می توانید با استفاده از جدول نرخ های دامنه، مبلغ مندرج را با افزودن 4 درصد بابت مالیات بر ارزش افزوده به حساب شرکت روند تازه واریز فرمایید.


شما میتوانید در ادامه این مراحل با استفاده از کارتهای شتاب به صورت آنلاین اقدام به ثبت دامنه خود تمایید.

توجه : اسم دامنه انتخابی باید با حروف انگلیسی وارد شود.


جستجوی دامنه :

www.
Advanced Domain Registration Link
 
 
شرکت روند تازه ۱۳۷۷ - ۱۳۹۵
تمامی كالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است